معرفی افزونه‌های امنیتی وردپرس

معرفی افزونه‌های امنیتی وردپرس

استفاده از افزونه امنیتی وردپرس، سایت وردپرس شما را در برابر بدافزارها، حملات brute force و تلاش‌های هک محافظت می‌کند. در این مقاله، ما بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس را که می توانید برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید، معرفی خواهیم کرد:

چرا یکی از افزونه‌های امنیتی را وردپرس استفاده کنیم؟

حدود 18.5 میلیون وب سایت در هر زمان معینی در  طول هفته به بدافزار آلوده می‌شوند. یک وب سایت به‌طور متوسط ​​هر روز 44 بار مورد حمله قرار می‌گیرد که شامل وب سایت‌های وردپرس و غیر وردپرس می‌شود.

یک نقض امنیتی در وب سایت شما می‌تواند آسیب جدی به کسب و کار شما بزند.

هکرها می‌توانند داده‌های شما یا داده‌های متعلق به کاربران و مشتریان شما را بدزدند.
یک وب‌سایت در معرض خطر می‌تواند برای توزیع کدهای مخرب بین کاربران ناآگاه و سایر وب‌سایت‌ها استفاده شود.
ممکن است داده‌هایتان و یا دسترسی به وب‌سایت خود را از دست بدهید، سایت شما قفل شود یا داده‌هایتان گروگان نگه داشته شوند.
وب سایت شما ممکن است تخریب شود، که این امر می‌تواند بر رتبه بندی سئو و اعتبار برند شما تأثیر بگذارد.

اما شما هر زمان که بخواهید می‌توانید سایت وردپرس خود را از نظر نقض امنیتی اسکن کنید. با این حال، تمیز کردن یک سایت وردپرس هک شده بدون کمک حرفه‌ای می‌تواند برای کاربران غیر فنی کاری دشوار باشد.

مراحلی برای امنیت وب‌سایت وجود دارد که یکی از مهم‌ترین این مراحل برای ایمن سازی سایت وردپرس خود شروع به استفاده از افزونه امنیتی وردپرس است. این افزونه‌ها به شما کمک می‌کنند امنیت وردپرس را قدرتمندتر کنید و در عین حال حملات brute force را در وب سایت خود مسدود کنید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس بیندازیم، و ببینیم چگونه آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا از وب سایت خود محافظت کنید.

توجه: شما فقط باید از یک افزونه در این لیست استفاده کنید. داشتن چندین افزونه فعال از این لیست می‌تواند منجر به باگ شود.

 

بهترین افزونه‌های وردپرس

1. افزونه امنیتی Securi

افزونه امنیتی Sucuri

Sucuri پیشرو صنعت امنیت وردپرس است. یکی از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس در بازار است. یک پلاگین رایگان اولیه Sucuri Security ارائه میشود که به شما کمک می‌کند امنیت وردپرس را پرقدرت‌تر کنید و وب سایت خود را برای تهدیدات رایج اسکن کنید.

اما ارزش واقعی در برنامه‌های پولی است که با بهترین محافظت از فایروال وردپرس ارائه می‌شود. فایروال به شما کمک می‌کند تا از دسترسی به وردپرس و حملات مخرب جلوگیری کنید.

فایروال وب سایت Sucuri ترافیک بد را حتی قبل از رسیدن به سرور شما فیلتر می‌کند.

2. افزونه امنیتی Wordfence

افزونه امنیتی wordfence

Wordfence یکی دیگر از بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس است. توسعه‌دهندگان آن یک نسخه رایگان از پلاگین خود را ارائه می‌دهند که همراه با یک اسکنر قدرتمند بدافزار، شناسایی سوء استفاده و ویژگی‌های ارزیابی تهدید است.

این افزونه به‌طور خودکار وب سایت شما را برای تهدیدات رایج اسکن می‌کند، اما می توانید اسکن کامل را در هر زمانی انجام دهید. در صورت مشاهده هرگونه نشانه‌ای از نقض امنیتی با دستورالعمل‌های مربوط به رفع آن‌ها، به شما هشدار داده خواهد شد.

Wordfence همچنین دارای یک فایروال داخلی وردپرس است. این فایروال درست قبل از بارگیری وردپرس روی سرور شما اجرا می‌شود. این باعث می شود که کمی کمتر از یک فایروال سطح DNS مانند Sucuri موثر باشد.

3. افزونه امنیتی iThemes Security

افزونه امنیتی وردپرس ithemessecuritypro

iThemes Security یک افزونه امنیتی وردپرس از افرادی است که در پشت پلاگین محبوب BackupBuddy هستند. مانند همه محصولات آن‌ها، iThemes Security یک رابط کاربری خوب و تمیز با گزینه‌های زیادی ارائه می‌دهد.

این افزونه قدرتمند با بررسی یکپارچگی فایل، سخت شدن امنیت، محدودیت تلاش برای ورود به سیستم، اجرای رمز عبور قوی، شناسایی 404، حفاظت از نیروی brute force و موارد دیگر همراه است.

امنیت iThemes شامل فایروال وب سایت نمی‌شود. همچنین شامل اسکنر بدافزار خود نمی‌شود و از اسکنر بدافزار Sitecheck Sucuri استفاده می‌کند.

4. افزونه امنیتی All In One WP Security

افزونه امنیتی aiowpsecurity

افزونه All in One WordPress Security یک افزونه امنیتی وردپرس قدرتمند ممیزی، نظارت و فایروال امنیت وردپرس است. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا به راحتی بهترین شیوه‌های امنیتی وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید.

دارای ویژگی‌هایی مانند قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات brute force، فیلتر IP، نظارت بر یکپارچگی فایل، نظارت بر حساب کاربری، اسکن الگوهای مشکوک تزریق پایگاه داده و موارد دیگر است.

همچنین دارای یک فایروال پایه وب سایت است که می‌تواند برخی از الگوهای رایج را شناسایی کرده و آن‌ها را برای شما مسدود کند. با این حال، بسیار کارآمد نیست و اغلب از شما خواسته می شود IP های مشکوک را به‌صورت دستی در لیست سیاه قرار دهید.

5. افزونه امنیتی Anti-Malware Security

افزونه امنیتی Anti-Malware Security

Anti-Malware Security یکی دیگر از افزونه‌های مفید ضد بدافزار و امنیتی وردپرس است. این افزونه دارای تعاریف فعالانه‌ای است که به آن کمک می‌کند رایج‌ترین تهدیدها را پیدا کند.

اسکنر بدافزار این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی تمام فایل‌ها و پوشه‌های موجود در سایت وردپرس خود را برای کدهای مخرب، درهای پشتی، بدافزارها و دیگر الگوهای شناخته شده حملات مخرب اسکن کنید.

این افزونه از شما می‌خواهد که یک حساب کاربری رایگان در وب‌سایت افزونه ایجاد کنید تا به آخرین تعاریف دسترسی داشته باشید و همچنین برخی از ویژگی‌های ممتاز مانند پیشگیری از brute force را دریافت کنید. این افزونه همچنین با وب سایت توسعه دهندگان تماس می‌گیرد تا تعاریف به روز شده را جستجو کنند.

در حالی که این افزونه آزمایشات کاملی را انجام می‌دهد، اغلب تعداد زیادی از موارد مثبت کاذب را نشان می‌دهد. تطبیق هر یک از آن‌ها با فایل منبع کار بسیار زیادی است.

6. افزونه امنیتی WPScan Security

افزونه امنیتی وردپرس WPScan Security

WPScan یک افزونه امنیتی منحصر به فرد وردپرس است زیرا از پایگاه داده آسیب پذیری وردپرس خود که به صورت دستی تنظیم شده است استفاده می‌کند که روزانه توسط متخصصان امنیتی وردپرس و اعضای انجمن اختصاص داده شده به روز می‌شود.

آن‌ها سایت شما را برای بیش از 21000 آسیب پذیری امنیتی شناخته شده در افزونه‌ها، تم‌ها و نرم افزار اصلی وردپرس اسکن می‌کنند.

می‌توانید اسکن‌های روزانه خودکار را برنامه‌ریزی کنید و از نتایج ایمیل اعلان دریافت کنید. آن‌ها یک API امنیتی رایگان دارند که برای اکثر وب سایت‌ها مناسب است، اما اگر سایت بزرگتری دارید و از افزونه‌های زیادی استفاده می‌کنید، می‌توانید به پلن پولی ارتقا دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه امنیتی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *