درباره وب رویا

به نام خدا

ترجمه تخصصی مقالات علمی وب‌رویا (ترجمه ارزان و ترجمه رایگان)

 

وب‌رویا ارائه دهنده مقالات به‌روز و جدید نشریات معتبر علمی جهان است. در کنار ارائه رایگان اصل این مقالات، وب رویا به ارائه ترجمه این مقالات نیز پرداخته است. تلاش وب‌رویا تفاوت با سایر ارائه‌دهندگان خدمات ترجمه، در تهیه ترجمه‌ای ارزان و در مواردی نیز رایگان برای محققان عزیز است. وب‌رویا در تلاش است تا ترجمه‌ای باکیفیت ولی با قیمتی ارزان آماده نماید و این ارزانی چیزی از کیفیت ارائه ترجمه‌ها کم نخواهد کرد. زیرا وب‌رویا ایمان دارد که با ارائه ترجمه باکیفیت و در عین حال ارزان تعداد محققان بیشتری را جذب خواهد کرد و به هدف بزرگ خود یعنی برداشتن گامی موثر در دنیای علم و تحقیق خواهد رسید.

وب‌رویا همواره منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران عزیز جهت رفع نواقص و پیشرفت در کار خود است.

محققان و دانشجویان عزیز می‌توانند از بین مقالات موجود در سایت وب‌رویا، به جستجوی مقاله موردنظر خود پرداخته و درصورت وجود ترجمه، سریع و ساده مقاله و ترجمه را تهیه کنند. تمامی مقالات انگلیسی (مقالات اصلی) به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. تمامی ترجمه‌هایی که توسط وب‌رویا به فروش می‌رسد به‌صورت فایل word و فایل pdf می‌باشد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید مقالات خود را در بخش سفارش ترجمه، برای ترجمه به وب‌رویا ارسال نمایید. وب‌رویا در کمترین زمان ممکن مقاله شما را بررسی و هزینه لازم برای ترجمه را به شما اعلام خواهد کرد و در صورت تمایل شما ثبت سفارش را انجام داده و در مدت تعیین شده ترجمه مقاله خود را در فرمت موردنظر که اغلب هم فایل word و هم pdf می‌باشد را دریافت خواهید کرد.

با آرزوی موفقیت و سلامت برای شما